Probuďme své bohatství v sobě.

"Kéž by byla pravda, co říká můj muž, totiž že ve mně vnímá moudrost horských žen. Pokud ano, míchá se ve mně odkaz předchůdkyň spolu s choutkami po kavárenském vysedávání (když už ne přímo povalování)."

Ralph Smart:
JAK SI SPLNIT CÍLE
(tajemství úspěchu)

Renata Alžběta

Zdá se, že se nacházím na začátku nadechnutí. Po pěti letech intenzivního mateřství a péče o rodinné hnízdo se obracím zase o něco víc sama k sobě.

Kéž by byla pravda, co říká můj muž, totiž že ve mně vnímá moudrost horských žen. Pokud ano, míchá se ve mně odkaz předchůdkyň spolu s choutkami po kavárenském vysedávání (když už ne přímo povalování).

Po dětství a mladosti ve dvou velkých moravských městech se střední věk a rodičovství snažím ustát na středočeském maloměstě. Jsem kapku staromódní: Uznávám víc přirozený pohyb a chůzi než popojíždění autem a následné návštěvy fitcenter. Jsem proti „překroužkování“ dětí od raného věku. Svým potomkům čtu z klasických knih a doma se snažíme mluvit spisovnou češtinou.

Poslouchám ráda příběhy lidí, které potkávám. Ráda je také zapisuji a předávám dál a některé z nich najdete i na stránkách Bohaté ženy. Dosud k nim patří:

Přítelkyně

Mateřská etuda

Měla babka čtyři jabka

O užívání si